English čeština
Homepage » Tisk » a.m. Diode » Urotsukidoji 2002 (Canada)

a.m. Diode

Urotsukidoji 2002 (Canada)

Překlad:

Tahleta smečka je z České republiky, když si ale pustíte jejich CD, dali byste krk na to, že jsou z nějakého univerzitního města v Americe. Jedou v
tom už od roku 1995, mezitím vydali jedno regulérní album, pár EP a jejich songy se taky objevily na spoustě kompilací. Posoudit kapelu, když má člověk k poslechu jen čtyři skladby, není nic lehkého, ale pokusím se. Illegal Illusion hrají směs seattleovského post-grunge a rocku, jak se hraje na univerzitních rádiích, rocku hnaného úzkostí z okolního světa. Výsledkem není metal, ani ne tak úplně punk, ale muzika dost drsná na jakékoli komerční rádio. Připomínají mi lidi jako Buck Pets (pamatujete si na ně ještě někdo???). Se správnou promotion a kvalitním klipem by skladby typu ?Perfectly Traced? mohly bez problémů atakovat první místa na univerzitních rádiích po celé zemi. Chcete vědět víc? Mrkněte se na jejich webové stránky.
HODNOCENÍ = 7 Alt-Rock (vydáno v roce 2000)

Originál:

This band comes at ya from the Czech Republic, but when you listen to the disc, you would swear that this must be from some US college town. They have been kickin' around since 1995, put out one full length, a couple of EPs, and contributed to tons of compilations. It's hard to judge a band on only a four song offering, but I'll do it anyway. Illegal Illusion plays a blend of college radio, angst driven rock, and post Seattle grunge. The resulting sound is not metal, not quite punk, but definitely too edgy for mainstream radio. They remind me of bands like the Buck Pets (anyone remember them??) With the right promotion, and a slick video, songs like "Perfectly Traced" could easily shoot them to the top of the charts on universities coast to coast. You want to learn more you say? Well, get on over to their home in cyber space for all the info you need.
RATING = 7 Alt-Rock (Released 2000)